Met andere ogen
Noa wil als vlogger de wereld veroveren, maar dat loopt iets anders dan verwacht
Paperback NL 2024 1e druk 9789000394111Samenvatting
Een lekker eigenwijs boek over het omarmen van verschillen
Noa wil niets liever dan als vlogger de wereld veroveren. Alles wordt gefilmd, ook hun thuissituatie. Maar Noa ontdekt al snel dat dit soms ook vervelende gevolgen kan hebben.
Voor een project op Noa’s nieuwe school moeten Noa en klasgenoten Marijn en Robin op een creatieve manier een actueel maatschappelijk probleem aan de kaak stellen. Als Robin erachter komt dat Noa’s moeder Lucy als Lucas is geboren en kort na Noa’s geboorte besloot om verder te leven als vrouw, mag hij van zijn ouders niet meer met Noa samenwerken. Dat brengt Noa en Marijn op een idee: voor het project maken ze een documentaire over genderdysforie. Hoe zullen hun klasgenoten en ouders reageren als de documentaire tijdens de thema-avond vertoond wordt?
'Met andere ogen' is een lekker eigenwijs kinderboek voor kinderen vanaf 12 jaar over identiteit, sociale media en het omarmen van verschillen.
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan

