Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20
U heeft gezocht op 9789012395359. Het product dat u zocht is niet meer in die editie leverbaar en is vervangen door de onderstaande editie.
, , e.a.

Compendium Estate Planning 2023

Gebonden Nederlands 2023 9789012409018
Nog niet verschenen, verwacht op 09‑10‑2023
99,95

Samenvatting

Het Compendium Estate Planning bestrijkt een breed scala aan onderwerpen op het gebied van de estate planning, die zowel civielrechtelijk als fiscaalrechtelijk worden belicht. Het Compendium Estate Planning richt zich in de eerste plaats op het onderwijs. De verschillende onderwerpen worden in algemene zin toegelicht, waarna in meer of mindere mate enige verdieping volgt. Het kan als naslagwerk fungeren in de bachelor- of masterfase van de academische studie, alsmede in het postacademisch onderwijs.

Het compendium heeft als doelgroep tevens de verscheidene beroepsgroepen die zich met de estate planning bezighouden. Men denke aan notarissen, accountants en financiële planners uit bank- en verzekeringswezen. De redactie is van mening dat een goede estate planner een integrale benadering van de stof behoeft, met ruimte voor theorie en praktijk.

Het boek biedt om die reden zowel de theoretische basis als praktische elementen, soms uitgewerkt in voorbeeldvragen. De opbouw van het boek volgt goeddeels de praktijk van het leven: samenwonen – huwen – schenken – erven.

Specificaties

ISBN13:9789012409018
Taal:Nederlands
Bindwijze:gebonden
Aantal pagina's:888
Uitgever:Sdu
Druk:10
Verschijningsdatum:9-10-2023
Hoofdrubriek:Juridisch
ISSN:
Jongbloed:Erfrecht

Over Aniel Autar

Mr. Aniel Autar (1968) studeerde notarieel recht aan de Rijksuniversiteit Leiden en is sinds 1990 werkzaam in de notariële praktijk. Na een brede notariële opleiding heeft hij zich gespecialiseerd in het MKB-ondernemingsrecht en de estate planing. Mr. Autar is als notaris verbonden aan Kooijman Autar Notarissen te Rotterdam, doceert aan diverse opleidingsinstituten (zoals EPN/Grotius Estate Planning, Estate Planning College en Beroepsopleiding Notariaat), schrijft columns in diverse magazines en wordt regelmatig gevraagd als spreker op te treden. Daarnaast is hij hoofdredacteur van de Sdu compendium-serie en lid van de hoofdredactie van de Modellenbank van Estate Planning Expert. Mr. A.R. Autar was ruim 10 jaar als raadsheer-plaatvervanger verbonden aan het Hof Den Bosch en was voorzitter van de Vereniging van Estate Planners in het Notariaat (EPN), van welke organisatie hij thans de persnotaris is.

Andere boeken door Aniel Autar

Over Frans Sonneveldt

Prof.dr. F. Sonneveldt is verbonden aan Mazars Private Clients te Den Haag. Hij is hoogleraar Successiewet en estate planning aan de Universiteit Leiden en verbonden aan de Universiteit van Lausanne voor de Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT). Hij is tevens raadsheer-plaatsvervanger in Hof Den Bosch.

Andere boeken door Frans Sonneveldt

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Compendium Estate Planning 2023