Adobe Premiere 5 Leslokaal in ´n boek
NL versie/voor Windows en MacIntosh
Paperback Nederlands 1999 1e druk 9789039509623Samenvatting
Premiere is hét pakket voor het produceren en bewerken van videomateriaal op uw PC. Dit boek is de snelste, makkelijkste en meest complete manier om Adobe Premiere te leren.
Dit Adobe Premiere 5.0 Leslokaal in ´n boek omvat een breed scala aan functies, gereedschappen en technieken van Adobe Premiere 5.0. Zelfs al bent u al vertrouwd met Adobe Premiere, het is toch de moeite waard om alle lessen te volgen. U zult er versteld van staan hoeveel u ervan opsteekt. Begint u net met Premiere, volg dan elke les zo vaak u wilt voordat u met de volgende les verdergaat. Aan het einde van het boek bent u een echte Premiere-expert.
De bijgevoegde cd-rom bevat bestanden die speciaal voor Leslokaal in ´n boek zijn ontworpen. Deze cd-rom is zowel op Windows - als op Macintosh-machines te gebruiken.
Specificaties
Lezersrecensies
Anderen die dit boek kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan