27 aandelen voor de 21e eeuw

E-book Epub met watermerkbeveiliging Nederlands 2022 9789047016120
Direct te downloaden

Samenvatting

Nu de rente op ons spaargeld lager is dan ooit, wordt beleggen steeds aantrekkelijker. Maar waar kies je voor? Aandelen, obligaties, opties of iets nog ongrijpbaarders als bitcoins of non-fungible tokens?
Beleggingsexpert Patrick Beijersbergen stelt dat aandelen voor de langetermijnbelegger met afstand de belangrijkste beleggingsvorm zouden moeten zijn, omdat ze op de lange termijn verreweg het hoogste rendement opleveren. In dit boek helpt hij je op weg om zelf een goede aandelenportefeuille samen te stellen. Hij neemt je mee langs kansrijke en laag gewaardeerde ondernemingen in een tiental specifieke clusters van de huidige wereldaandelenmarkt.
27 aandelen voor de 21e eeuw staat vol met concrete tips voor wie eindelijk wil beginnen met beleggen of zijn lopende portefeuille sterk wil houden. Dit boek geeft je net dat duwtje in de rug dat je nodig hebt om vol vertrouwen het heft over je eigen kapitaalopbouw in handen te nemen.

Specificaties

ISBN13:9789047016120
Taal:Nederlands
Bindwijze:e-book
Beveiliging:watermerk
Bestandsformaat:epub
Aantal pagina's:134
Verschijningsdatum:21-2-2022
Hoofdrubriek:Personal finance

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        27 aandelen voor de 21e eeuw