La Guinguette Hollandaise
de toon is gezet
Paperback NL 2014 1e druk 9789461851093Samenvatting
Het opzetten van een centrum voor muziek en levenskunst in een oud Frans hotel in een dorpje midden in de Auvergne, dat gaat niet zomaar. Dat ervaren Henk en Lies Arts als ze denken de perfecte locatie voor hun plannen te hebben gevonden, maar de werkelijkheid laat zich anders aanzien.
Wat volgt is een tumultueus jaar in Frankrijk waarin wonderlijke en bizarre situaties eerder regel dan uitzondering zijn. Elisabeth Arts maakte er een emotioneel verslag van, dit boek. Een tragikomisch verhaal over jagers en boeren, boekhouders, muzikanten en andere passanten.
Elisabeth Arts (1965) werkt al jarenlang als waarzegster in de entertainmentbranche, zowel in Nederland als in Frankrijk.
Over het debuut van Arts, Toekomstmuziek in Frankrijk meldde Bol.com: 'Doldwaas boek met vele anekdotes, à la René van der Gijp of Youp van 't Hek (...).'
Elisabeth Arts woont en werkt in de Auvergne.
Specificaties
Lezersrecensies
Vaak samen gekocht
Anderen die dit kochten, kochten ook
Rubrieken
- advisering
- algemeen management
- coaching en trainen
- communicatie en media
- economie
- financieel management
- inkoop en logistiek
- internet en social media
- it-management / ict
- juridisch
- leiderschap
- marketing
- mens en maatschappij
- non-profit
- ondernemen
- organisatiekunde
- personal finance
- personeelsmanagement
- persoonlijke effectiviteit
- projectmanagement
- psychologie
- reclame en verkoop
- strategisch management
- verandermanagement
- werk en loopbaan