Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Levenslust en doodsdrift

essays over cultuur en politiek

Paperback NL 2017 1e druk 9789492161512
Verwachte levertijd ongeveer 2 werkdagen

Samenvatting

levenslust en doodsdrift

De zomer en herfst van 2017 stonden in het teken van de ophanden zijnde ondergang van West-Europa. Onder meer GeenStijl, De Correspondent en De Groene Amsterdammer mengden zich in het debat. Eerst was er maandenlang een debat over het cultuurmarxisme, vervolgens ontstond er een polemiek over de vertaling van Spenglers Ondergang van het Avondland.

Maar steeds wanneer het linksliberale opinielandschap de doctrine van het cultuur-marxisme definitief probeert te bezweren, verschijnen er weer nieuwe intellectuelen die de handschoen opnemen.Dr. Lukkassen geldt als een van de meest veelbelovende intellectuelen en critici van het cultuurmarxisme.Hij doceerde o.a. filosofie van de geschiedenis aan de Radboud Universiteit Nijmegen en promoveerde in de politieke wijsbegeerte.
Hij publiceerde op diverse media, waaronder ThePostOnline en Elsevier, en is bekend van optredens bij Buitenhof en Café Weltschmerz.

Specificaties

ISBN13:9789492161512
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:304
Druk:1
Verschijningsdatum:10-11-2017
Hoofdrubriek:Filosofie

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Levenslust en doodsdrift