Seminar

BOEKEVENT - Organisatie 3.0

De toekomst van werk, leiderschap en innovatie

Seminar met Menno Lanting, Jaap Peters, Bas van de Haterd, Hans van der Loo

Seminar met Menno Lanting, Jaap Peters, Bas van de Haterd, Hans van der Loo

BOEKEVENT - Organisatie 3.0

De toekomst van werk, leiderschap en innovatie

Met onder andere...

Menno Lanting Menno Lanting
Jaap Peters Jaap Peters
Bas van de Haterd Bas van de Haterd

Over dit seminar

Inmiddels al meer dan 100 deelnemers. Momenteel ons nr. 1 event!

Organisatie 3.0
Mensen zijn vaak sneller dan organisaties in het adopteren van digitale technologie. Die technologie stelt ze in staat om meer te weten, sneller te reageren, beter samen te werken, meer en betere ideeën, producten en diensten te bedenken.

Bas van de Haterd verkent tijdens dit boekevent enkele toekomstlijnen in relatie tot werk. Hij kijkt naar technologische en maatschappelijke trends en relateert deze aan de manier waarop we gaan werken en werk gaan organiseren.

Jaap Peters verkent al sinds enige jaren in de brede zin het begrip 'nieuw organiseren' via zijn (schrijf)werk bij DeLimes in de context van Rijnlands denken, maar ook via het kwartaalmagazine 'Slow Management' dat trends op het vlak van organiseren op een aanschouwelijke wijze volgt.

Menno Lanting laat zien hoe bedrijven óók slimmer kunnen worden en hun cultuur en organisatie kunnen verbeteren met behulp van de laatste technologie. Wat kun je zelf morgen al direct aanpakken? Welke langetermijnstrategie is er nodig? Elke leidinggevende, professional of ondernemer moet zich deze vragen stellen.

Hans van der Loo is uw middagvoorzitter en staat garant voor glasheldere observaties & loepzuivere vragen tijdens dit boekevent.

Boekenpakket bij dit seminar

(R)evolutie van werk
Bas van de Haterd
(R)evolutie van werk
15,-
Het Rijnland praktijkboekje
Jaap Peters
Het Rijnland praktijkboekje
9,99
De slimme organisatie
Menno Lanting
De slimme organisatie
25,99
Slow Management 22. Verbinding
Hoofdredactie: Walter van Hulst
Slow Management 22. Verbinding
24,95

Sprekers

Menno Lanting
Menno Lanting
Menno Lanting is dé Nederlandse autoriteit op het gebied van digitale transformatie, AI, innovatie en leiderschap. Hij adviseert toonaangevende  organisaties, schreef meerdere bestsellers en is een veelgevraagd spreker.
Jaap Peters
Jaap Peters
Jaap Peters (bedrijfskundige) is auteur van de bestseller Intensieve menshouderij, veelgevraagd spreker over Rijnlands organiseren en organisatie-activist bij DeLimes organisatieontwikkeling. Hij is initiatiefnemer en medeoprichter van het kwartaalmagazine Slow Management.
Bas van de Haterd
Bas van de Haterd
Bas van de Haterd is een freelance professional bemoeial. Hij helpt bedrijven met het oplossen van personeelsproblemen. Hij is een internationeel spreker en adviseur als het gaat om de invloed die technologie heeft op werk en de manier waarop je technologie kan gebruiken om slimmer te werven. 
Hans van der Loo
Hans van der Loo
Hans van der Loo richt zich op zelfmotivatie en psychologische veiligheid in teams. Hij is onderzoeker, facilitator en auteur van meerdere bestsellers, zoals 'Kus de visie wakker, 'Psychologische veiligheid','Teaming: de nieuwe realiteit van samenwerken' en 'Gitig gedoe op de werkplek'. deze laatste is Managementboek van het jaar 2024.

Praktische informatie

Locatie

Seats2meet Utrecht
Seats2meet Moreelsepark 65 3511 EP Utrecht T 030 2393838

Routebeschrijving

Programma

13.00 uur

U bent van harte welkom voor de netwerklunch

13.30 uur

Kick-off en welkom door Hans van der Loo

13.45 uur

(R)evolutie van werk

Bas van de Haterd kijkt naar de maatschappelijke, economische en technologische trends en de impact die deze op werk en het organiseren van werk hebben. Hij komt met voorbeelden uit de periferie die zo goed aansluiten bij de huidige trends dat ze wel eens mainstream kunnen worden.

14.30 uur

Rijnlands organiseren 3.0

Jaap Peters staat altijd garant voor veel food voor thought, maar ook voor een heldere, kritische kijk op organiseren vanuit een Rijnlandse optiek. Hoe ziet hij werk en organiseren in de toekomst? Wat is volgens hem de impact van de nieuwe technologieën?

15.15 uur

Social networking break

15.45 uur

De slimme organisatie

Na een korte terugblik op zijn inzichten uit de bestsellers ‘Connect’ en ‘Iedereen CEO’ praat Menno Lanting verder over de effecten van digitalisering op leiderschap, organisatie, werk en innovatie. Hij geeft veel voorbeelden uit diverse organisaties.

16.30 uur

Afsluiting door Hans van der Loo & social networking borrel

Voorwaarden

De deelnamekosten voor dit middagseminar bedragen € 195,- (excl. BTW) per persoon, inclusief consumpties en lunch. Iedere deelnemer ontvangt een actueel boekenpakket ter waarde van € 77,35 (incl. BTW). Wellicht is een boek reeds in uw bezit? Dan kunt u het nieuwe exemplaar natuurlijk altijd doorgeven aan een collega of relatie.

 

Bent u bij nader inzien helaas verhinderd? Maak dan gebruik van onze schappelijke annuleringsregeling. Tot twee weken voor aanvang van het boekevent kunt u geheel kosteloos (schriftelijk) annuleren. Pas daarna bent u het volledige bedrag verschuldigd. Uiteraard kunt u zich altijd, zonder bijkomende kosten, laten vervangen door een collega.

 

Speciale groepsarrangementen
Voor organisaties die meerdere deelnemers afvaardigen, hebben we speciale groepsarrangementen. Daarbij hoort uiteraard een lagere deelnameprijs. Interesse? Stuurt u ons dan vooral een e-mail!

Ook interessant voor u"

25 SEP
Collegereeks
Het is een open deur, maar samenwerken wordt steeds belangrijker en gevarieerder. Psychologische kennis is een absolute must voor managers. Wetenschappelijk getoetst, toegankelijk gebracht door absolute toppsychologen. Meer
4.295,-
30 SEP
Masterclass
U moet vastgeroeste patronen in uw team doorbreken om effectieve oplossingen te vinden. Maar hoe stimuleert u medewerkers om buiten de gebaande paden te gaan? Hoe verandert u de mindset van 'ja maar' naar 'wat kan wél?!' Meer
699,-
04 NOV
Masterclass
Om eigenaarschap in uw team te vergroten is het van belang het gedrag van uw medewerker te begrijpen. Tijdens onze masterclass geven wij u inzichten en tools mee zodat u kunt stoppen met micromanagen en beginnen met het sturen van uw medewerkers in een proactieve houding. Meer
599,-

Rubrieken

    Personen

      Trefwoorden