Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

De Gideonsbende

Het unieke verhaal van FVD

Paperback Nederlands 2023 1e druk 9789083271514
Vandaag voor 23:00 besteld, morgen in huis

Samenvatting

De Gideonsbende vertelt het verhaal van Forum voor Democratie, de enige politieke partij in Nederland – en misschien wel in heel Europa – die fundamentele oppositie voert tegen de ideologie die de Westerse elites in haar greep heeft: het globalisme. Sommige partijen zijn tegen aspecten van de globalistische agenda – bijvoorbeeld immigratie of de EU - andere willen de beleidsmatige effecten wat verzachten - zoals de windturbines in zee zetten in plaats van op land; maar nergens anders dan bij FVD treft men het inzicht aan dat alle problemen van nu met elkaar verbonden zijn en dezelfde oorzaak hebben.

Dit boek legt hun onderlinge verband uit. Want Coronabeleid en de oorlog in Oekraïne, massa-immigratie en genderpolitiek, de EU en de klimaatmystiek: allemaal komt het voort uit de oude marxistische droom van een wereld zonder nationale verbanden, zonder privébezit en zonder familiestructuren. Als je dit boek leest, zul je het begrijpen. En als je het begrijpt, zullen je de schellen van de ogen vallen. Want we beleven niet zomaar een aanval op de natiestaat; op de economie; op de vrijheid en op het traditionele gezin; het is een aanval op het menszijn zelf.

Voor het eerst beschreef Thierry Baudet de integrale filosofie van zijn partij. In deze absolute must read zet hij bovendien een aantal getrouwen van het eerste uur in de spotlights. Laat je meevoeren op een duizelingwekkende reis van de alledaagse politiek in Den Haag naar de denkers van de Frankfurter Schule; van Michel Houellebecq naar de NAVO; en volg zijn Gideonsbende op het pad naar de overwinning.

Specificaties

ISBN13:9789083271514
Taal:Nederlands
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:272
Druk:1
Verschijningsdatum:8-2-2023

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Over Thierry Baudet

Thierry Baudet (1983), academicus, journalist en schrijver, studeerde rechten en geschiedenis aan de Universiteit van Amsterdam. Hij promoveerde aan de rechtenfaculteit Leiden. Hij publiceerde negen boeken, waaronder De aanval op de natiestaat (2012, tiende druk 2016), Oikofobie (2013, vijfde druk 2016) en Voorwaardelijke liefde (2014). Samen met Geert Mak publiceerde hij begin 2014 de bundel Thuis in de Tijd. Hij stond aan de basis van het referendum over het Europese Associatieverdrag met Oekraïne. In 2015 richtte hij Forum voor Democratie op, waarvoor hij bij de Tweede Kamerverkiezingen van 2017 lijsttrekker was.

Andere boeken door Thierry Baudet

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        De Gideonsbende