
Lees verder
René ten Bos (1959) is hoogleraar filosofie aan de Radboud Universiteit Nijmegen en honorary professor aan de Universiteit van St Andrews in Schotland. Hij is voornamelijk geïnteresseerd in kritische management theorieën en heeft gepubliceerd over verschillende onderwerpen, zoals organisatie-ethiek, strategisch management en genderstudies.
Meer over Rene ten BosTaal is een eindeloos experiment. Het is iets wat we steeds weer opnieuw moeten uitproberen. We merken dit vooral als we nadenken over stilte, geste en stem. Het zijn niet-talige elementen die de taal doordringen en ons voortdurend op het verkeerde been zetten. In 'Stilte, geste, stem' laat René ten Bos zien dat de mens het dier is dat geen betekenissen kan vasthouden. Hij is gedoemd tot experimenteren, niet alleen in de taal, maar ook in moraliteit.
'Het boek van Ten Bos is een biotoop die bevolkt wordt door filosofen, antropologen en biologen: door zijn veelvoud aan invalshoeken verrast het op bijna elke bladzijde. Een knap boek zoals je niet vaak in handen krijgt.' - Trouw
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books