
Lees verder
Prof. dr. Hans de Bruijn is hoogleraar bestuurskunde aan de Faculteit Techniek, Bestuur en Management van de Technische Universiteit Delft. Hij is daarnaast onder andere verbonden aan de Nederlandse School voor Openbaar Bestuur in Den Haag en programmaleider Governance aan het Netherlands Institute for City Innovation Studies.
Foto, Sake Elzinga
Meer over Hans de BruijnAls het gaat om het realiseren van veranderingen waarbij meerdere partijen deel uit maken van het probleem of deel zijn van de oplossing, is het verstandig om stil te staan bij het speelveld en de spelers. Hans de Bruijn helpt u om die vooraf in kaart te brengen en na te denken over de vraag welke strategieën werken als u in een veranderproces met meerdere spelers te maken heeft. Eerst gaat hij in op het gedrag van spelers in netwerken. Veranderprocessen in netwerken lijken soms een ware chaos, maar er zitten meer patronen in dan we geneigd zijn te denken. Daarna geeft hij aan welke strategieën in netwerken wel en niet werken.
Prof. dr. Hans de Bruijn is hoogleraar bestuurskunde aan de Technische Universiteit Delft. Hij schreeft onder meer (met Ernst ten Heuvelhof) 'Management in netwerken' (2007) en samen met Ernst ten Heuvelhof en Roel in 't Veld het boek 'Procesmanagement' (2002).
Speelduur ± 70 minuten
www.verandermanagementbox.nl
De afleveringen van 'De Verandermanagementbox' worden ingesproken door de professionele voice-overs Ben Maasdam en Marjon Keller.
Wanneer u dit product koopt bij Managementboek.nl, kunt u de pdf van de tekst downloaden. Deze vindt u onder 'Uw account' (rechtsboven op deze pagina).