
Lees verder
Jan-Willem Seip, oprichter van Vendicum en VerkoopExpert, traint verkopers en niet-verkopers die meer plezier, professionaliteit en winst in hun werk zoeken. Seip schreef eerder de succesvolle boeken Handboek Salescoaching, Lastige verkopers managen, De kracht van zacht en Sales is sexy.
Meer over Jan-Willem SeipBen je een professional? Bijvoorbeeld: adviseur, consultant, makelaar, architect of wetenschappelijk medewerker? Heb je jarenlange ervaring en een imposant portfolio en bellen er toch geen nieuwe klanten? Of sta je aan het begin van een commerciële uitdaging? In de gewijzigde herdruk van 'Acquisitie voor professionals', boordevol nieuwe inzichten, lees je hoe je nieuwe klanten en opdrachten kunt verwerven. Klassiek en online.
'Acquisitie voor professionals' is het ideale boek voor iedereen die geen verkoper wil worden, maar wel wil verkopen.
Voortbouwend op het succes van de oorspronkelijke editie, gaat het herziene 'Acquisitie voor professionals' dieper in op online acquisitiestrategieën en bevat het boek een grondige verkenning van acquisitie in overeenstemming met de AVG (Algemene Verordening Gegevensbescherming).
In 12 hoofdstukken lees je onder andere over deze onderwerpen:
- Wat is een goede verkoper?
- Acquisitiemythes
- Klanten winnen
- Verkopen van diensten
- Klanten behouden
- Telefonische acquisitie
- Structuur telefoongesprek
- Omgaan met afwijzingen
- Het verkoopgesprek in 12 stappen
- Gespreks- en vraagstellingsvaardigheden
- Van sales funnel naar referral
- DMU en besluitvorming
- Onderhandelen en deals sluiten
- Zeven tips voor een succesvolle offerte
- Korting geven of gratis doen
- Netwerken werkt
- Vertrouwen versterken
- Meer dan 50 acquisitietips
- De privacywet en telefonische acquisitie
- De privacywet en mail
- De privacywet en sociale media
- De privacywet en onaangekondigd bezoek
verkopen acquisitie klantenbinding professionals vertrouwen dienstverlening toegevoegde waarde klanten winnen presentatie onderscheidend vermogen communicatie co-creatie s-factor referenties inspanningsverplichting visualisatie inkoopcriteria klantbehoeften specialisatie tastbaarheid demonstratie concurrentie bewijsvoering originaliteit resultaatgerichtheid adviseurs innovatie testimonials beeldende taal verantwoordelijkheid hulpmiddelen expertise netwerken offerte kwaliteit prijsstrategie onderzoek waardepropositie samenwerken digitalisering duurzaamheid
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.
Een AI-book is niet een boek dat geschreven is door AI maar een boek dat verrijkt is met AI. Het maakt de inhoud van een boek interactief via WhatsApp, zodat je ermee kunt chatten. Zie het als een razend slimme assistent die het boek perfect begrijpt en er alles uit onthouden heeft. Jij kunt deze assistent alles vragen. Vraag bijvoorbeeld hoe je iets kunt toepassen op jouw persoonlijke situatie, om een korte samenvatting, of wat de belangrijkste inzichten zijn. AI-books zijn alleen te gebruiken via WhatsApp, je hoeft er geen aparte app voor te installeren.
Meer informatie over AI-books