![recensie](https://i.mgtbk.nl/auteur/13389-140x140.jpg)
Lees verder
Martijn Aslander verbindt mensen, informatie en ideeën. Het benutten van de collectieve intelligentie van het netwerk is zijn specialiteit. Hij is een van de oprochters van Lifehacking.nl. Aslander is een veelgevraagd spreker op congressen en bijeenkomsten.
Meer over de auteursStel je eens voor dat je, ook in grote, logge organisaties, in een handomdraai grote vraagstukken kunt oplossen. Hoeveel tijd en frustratie zou dat schelen? Het kan: er zijn genoeg mensen die de oplossingen hebben, maar zij worden nog te vaak belemmerd door regels, hiërarchie en een gebrek aan samenwerking. Vervang de bureaucratie door de easycratie!
In 'Easycratie' verkennen Martijn Aslander en Erwin Witteveen de easycratische wereld. Door de opkomst van nieuwe technologieën daalt de kostprijs naar nul, en daarmee groeit het zelforganiserend vermogen van de professionals. Easycratie faciliteert dat vermogen. Maak samen met andere bevlogen professionals het verschil, ongeacht je plaats in de traditionele hiërarchie.
Heb je jouw boeken niet meer nodig?
Als je jouw studieboeken gekocht hebt bij hanzestudybook.nl, kun je geselecteerde titels moeiteloos terugverkopen aan Noordhoff. Geen vragen, geen gedoe en lekker duurzaam.